www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 1:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 04, 2013 2:44 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
spiro_jas НапишиCOLON
море нарееден пат има да дремиш пред камера :D

одлично завршена акција и многу добро организирана и спроведена од страна на ЗСР ПАСТРМКА од Струга :~~
- посебнен поздрав до Танче за спремените плашици во маринада(сардина) кои беа главно мезе за со ракиичката на дружењето после порибувањето, кој проба знае кој не нека се спрема за наредното порибување :D
Аууу да, плашката беше одлична, и сето останато :ok_ok:

А за камерата јок, ти си по претставителен :D

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 04, 2013 3:38 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Секоја чест, начинот на кој е претставено доволно говори за еланот и љубовта со која го правите ова, ретки се тие во Македонија...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 04, 2013 3:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON 1985
... динстаните Плашици беа мајсторски напраени, таман зачинети :ok_ok: а доказ дека беа неодоливи е то шо снема Ракија :lol: Браво за Пепи за донираните Плашици и Браво за Танче за мајсторијата на приготвувањето :lepi:

[ img ]

П.С. Владо, шо напрај ти, заврши работа со вратата?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 04, 2013 4:44 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
Да Лепи, се снајдов.

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 04, 2013 9:06 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Саб Maр 26, 2011 4:03 pm
МислењаCOLON 850
ЛокацијаCOLON bitola
Sekoja cest za poribuvanjeto :~~ ...........ekipata vi e fantasticna :lepi: pozdrav do site :D


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum