www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 13, 2020 8:57 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 26, 2013 8:36 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Ајде уште некој убавец од ..КОЗЈАК.

[ img ]

[ img ]

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 26, 2013 11:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
cekaj ova e sega od prosliot vikend?
na ulic ili camec , vestacki mamec ili dizger i sl...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 04, 2013 10:42 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 16, 2010 9:05 am
МислењаCOLON 29
Klenovite se odlicni,ama toj sto te slikal be Oki trebalo i tebe d a te fati na slikava.Malku te skratil. :bravo:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 04, 2013 10:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Па темава е клен на Козјак....а не Оки на Козјак :lol: :lol:

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 05, 2013 8:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Абе ..САЛЕ ..ме насмеа затоа за тебе ке има утре ..ФАТИ ПУШТИ. :lol: :lol:

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: klen na Kozjak
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 05, 2013 9:05 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Oki iako postis klenko ne posti ke imas nesto na pp i zemi si djigerce bez toa da ne mrdas....

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum