www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 02, 2020 8:55 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2018 1:11 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
https://www.facebook.com/ZSRKostresBogd ... tn__=-UK-R
Секаде го има само дома го нема. :foottap:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 26, 2018 7:44 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Толку ни се ажурни крапарите :(

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 30, 2018 9:53 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Филип НапишиCOLON
Толку ни се ажурни крапарите :(
:keltan: :keltan: :keltan: :keltan: :keltan:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum