www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.
ТемаИспратено: Чет. Oкт. 25, 2018 1:11 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

Регистриран: Пет. Maј. 04, 2012 8:51 pm
Мислења: 3066
https://www.facebook.com/ZSRKostresBogd ... tn__=-UK-R
Секаде го има само дома го нема. :foottap:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
ТемаИспратено: Пет. Oкт. 26, 2018 7:44 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Толку ни се ажурни крапарите :(

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
ТемаИспратено: Вто. Oкт. 30, 2018 9:53 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
Филип Напиша:
Толку ни се ажурни крапарите :(

:keltan: :keltan: :keltan: :keltan: :keltan:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: