www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: RIP RH :(
ТемаИспратено: Пон. Jун. 25, 2018 11:19 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Чет. Jун. 16, 2011 6:25 pm
Мислења: 1176
Pocit za legendata.....Pocivaj vo mir,

Слика

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIP RH :(
ТемаИспратено: Пон. Jун. 25, 2018 12:33 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

Регистриран: Пет. Maј. 04, 2012 8:51 pm
Мислења: 3066
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIP RH :(
ТемаИспратено: Пон. Jун. 25, 2018 3:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIP RH :(
ТемаИспратено: Пон. Jун. 25, 2018 7:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maј. 19, 2011 2:20 pm
Мислења: 7733
RIP. :NotWorthy:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIP RH :(
ТемаИспратено: Пон. Jун. 25, 2018 8:15 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

Регистриран: Саб. Дек. 18, 2010 9:47 am
Мислења: 5091
Локација: skopje
Mojot omilen chivo ime nosam na kapche koga odam na krapski ribolov :( RIP LEGENDO !!! BISTRO.....

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: