www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maј 24, 2019 3:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 20, 2017 7:01 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
marks НапишиCOLON
Што не дојде, да пробаш барем. Ако ништо друго ветерчено ќе те освежеше.

A na svetsko nema veter.drva I ostanati raboti.

nema sto da probuvam.si znam do kade mozam.ama nekoj izgleda sam sebe se laze

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 20, 2017 9:37 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
И тебе не ти е лесно бе брат.
Дефинитивно.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 21, 2017 5:15 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Дек 22, 2015 8:37 pm
МислењаCOLON 26
и сега од како да се фрле преку 100 метра дојдевте до заклучок дека треба да објаснете со црнците како трчат :) хе хе


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Саб Maр 31, 2018 8:33 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
grealka НапишиCOLON
и сега од како да се фрле преку 100 метра дојдевте до заклучок дека треба да објаснете со црнците како трчат :) хе хе
А што мислиш Ти зошто црнците немат ама баш никакви резултати во пливање, дури нема ни натпреварувачи црнци
Се надевам дека ќе дојдеш до правилен заклучок, верувам во тебе


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 02, 2018 10:48 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8345
ЛокацијаCOLON Skopje
https://www.youtube.com/watch?v=mfdFjDF8scs

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Како да се фрли преку 130 метри
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 02, 2018 11:53 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Една ластовичка неправи пролет


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum