www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 7:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Thailand - egzoticni
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 31, 2016 4:43 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON384
ЛокацијаCOLONPristina
https://www.youtube.com/watch?v=3BiFQ68-8uE

https://www.youtube.com/watch?v=yej2iysNFH8

https://www.youtube.com/watch?v=722L8lRGBtU

https://www.youtube.com/watch?v=w8AGtdU4f4I

https://www.youtube.com/watch?v=s9HHnWlG-7Q


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Thailand - egzoticni
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 31, 2016 5:43 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Gonny НапишиCOLON
Vakvi ribi samo na National Geografic sum gledal... Ne mozam da se iznacudam kako si gi izvadil so ribite so 7-21gramec...cudoo
:shock: :NotWorthy:
A zosto ne mozes da se iznacudis ? Sto e tuka cudooo ? Sto tebe ti znaci ona 7-21 gramec ?

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum