www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Thailand - egzoticni
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 31, 2016 4:43 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maр. 24, 2011 9:26 am
Мислења: 401
Локација: Pristina
https://www.youtube.com/watch?v=3BiFQ68-8uE

https://www.youtube.com/watch?v=yej2iysNFH8

https://www.youtube.com/watch?v=722L8lRGBtU

https://www.youtube.com/watch?v=w8AGtdU4f4I

https://www.youtube.com/watch?v=s9HHnWlG-7Q


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Thailand - egzoticni
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 31, 2016 5:43 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 06, 2011 10:30 pm
Мислења: 7344
Gonny Напиша:
Vakvi ribi samo na National Geografic sum gledal... Ne mozam da se iznacudam kako si gi izvadil so ribite so 7-21gramec...cudoo
:shock: :NotWorthy:

A zosto ne mozes da se iznacudis ? Sto e tuka cudooo ? Sto tebe ti znaci ona 7-21 gramec ?

_________________
Слика
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: