www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 09, 2020 6:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 05, 2014 9:52 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 22, 2014 11:47 pm
МислењаCOLON 6
Pozdrav za ribolovce sa ribar.com foruma uz par slika od pre desetak dana :lepi:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[maelstrom fishing]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 05, 2014 9:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
добродошао пријатељу :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 05, 2014 11:53 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
Dobrodojde Komanchero


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 06, 2014 12:05 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Too Dare. .... :NotWorthy:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 06, 2014 9:22 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 22, 2014 11:47 pm
МислењаCOLON 6
Hvala puno na dobrodoslici!
Bistro!

_________________
[maelstrom fishing]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 03, 2015 10:51 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON 120
[ img ]

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 03, 2015 10:59 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON 120
Воблер за костреж
Antonio НапишиCOLON
[ img ]
Воблер за 2 кострежи
[ img ]

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 03, 2015 11:51 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
Ovie bratski sakale da podelat rucekot :D Bravo Antonio , kostrezite se ubava zanimacija :shake_hand:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Сре Ное 02, 2016 6:06 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Na dojran dobro pominuvaat ovie denovi..

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 08, 2016 9:30 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON 120
Велешко слабо јаде, но знае да даде добри примероци

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum