www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 30, 2020 5:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 07, 2017 8:10 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Kilo ipol pomalku od na Limun lanskata

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 07, 2017 8:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
:D Не знам како се нарекува обратен процес од калирање, ама тоа е... :D Шала мала :)

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 07, 2017 9:06 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
FisherKing НапишиCOLON
Kilo ipol pomalku od na Limun lanskata
Не плачи,ке фатиш некогаш поголема од мојата :D :volku_golema:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 10:42 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Mavrovo...eden ubav den.....

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 2:00 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 221
ЛокацијаCOLON Скопје
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 5:42 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Pacienti ni zaedni

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 6:13 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
Bravo majstori :~~

Kompir prav pacient si


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 8:23 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
Bravo profesori.
Kratki nekako racete?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Пастрмка 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 16, 2017 7:52 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
bube НапишиCOLON
Bravo profesori.
Kratki nekako racete?
Реално да изгледаат рибите,ако ги издолжат ке изгледаст дупло поголеми :D Иначе јас ги сликав,пастрмките се над 2 кила и нешто..

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum