www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 30, 2020 7:13 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 05, 2015 8:42 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
Тооооо Пугачев! :thumbs_up: Кој си знае, си вади... Годинава што повеќе од овие пегавиве лепотици да вадиш.

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 05, 2015 8:55 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Rookie of the year

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 06, 2015 8:56 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
Браво Нено, нека се множат оваа година и само капиталци да влечеш! :D :D :D Sgt. Pugachev :D 8-)

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 06, 2015 10:20 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
nenad НапишиCOLON
Mavrovo.....i normalno Abu toby 10 gr.

[ img ]
bravo 2x

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 06, 2015 10:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
nenad НапишиCOLON
Mavrovo.....i normalno Abu toby 10 gr.

[ img ]


крајно време беше и ти риба да фатиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pastrmka 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 03, 2015 9:09 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON 384
ЛокацијаCOLON Pristina
jedna mala na tonuce pace 5
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum