www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 26, 2021 3:33 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 14, 2017 7:10 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
Сите мали воблери и цикади кои имаат дупли трокуки мислам да им ги одстранам предните оти при секое второ зафрлување се закачуваат на конецот и се губи на време.
Што мислите нели е подобро така и онака најверојатно е кленот да се закачи на задната трокука


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 14, 2017 7:54 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
Na malite slobodno mozes da im ja izvadis prednata trokraka a vo toj slucaj mozes i da stavis za broj pogolema pozadi


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum