www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 20, 2020 11:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 10, 2012 2:02 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11612
ЛокацијаCOLON Скопје
Козјак, Ујка 4-ка

[ img ]

Дебарско, Salmo Hornet 4

[ img ]

Дебарско, Owner Mira Shad

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 27, 2012 12:38 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
[ img ]

[ img ]

Kozjak, na voblercinja od sopstveno proizvodstvo hand made Staysee 60 :D
Slikite se od mobilen ne zameruvajte za kvalitetot.


[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 29, 2012 4:00 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON 3010
Ic neznam dali od ovoj klen imam staveno slika faten e negde maj-juni sum zaboravil da go stavam bidejki sum ja zaboravil slikata :lol: :lol:

[ img ]

Inace go fativ na vobler od fiherman bomber forma plavo bel :D

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 30, 2012 9:22 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Еве уште некој од оваа година, 2012
различни датуми--- различни-- Кленковци..

Првата и втората слика е во истиот ден со капиталниот.

[ img ]

[ img ]

Браќа-- БЛИЗНАЦИ--

[ img ]

КОЛКУ -NOKII -СОДРЖИ--Кленко :?: :?:

[ img ]

БИСТРО и ПОЗДРАВ Оки-рибар.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 02, 2012 8:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Еве и еден од денес 02-09-2012 .год


[ img ]

БИСТРО.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 21, 2012 7:28 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Еве нешто и од нашето Мавровско 20 .10 2012.

Оки-рибар и КЛЕНКО.

[ img ]

И некоја слика од нашиот најмлад член во екипа-- ФИЛИП--

[ img ]

Поздрав и БИСТРО.....

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 21, 2012 10:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
-- КЛЕН-- 2012 --


[ img ]

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 22, 2012 10:28 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 28, 2011 9:31 pm
МислењаCOLON 24
Klenot e faten na dvodelen vobler(makedonski)temno plava boja vo brzak i tezi okolu 1.5 kg


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 2:21 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 28, 2011 9:31 pm
МислењаCOLON 24
Faten na Debarsko ezero kaj banjite od obala 1.6 kg meren na digitalna vaga vo kosovrasti:)))
Na vobler Vidra 2 ka kako topce


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 2:24 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 28, 2011 9:31 pm
МислењаCOLON 24
Dvata se okolu 2 kg na Makedonski vobleri 3 ka


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum