www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maј 29, 2020 11:57 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 01, 2012 12:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Слики од клен фатени во 2012

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 19, 2012 11:34 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Сеп 14, 2011 2:47 pm
МислењаCOLON 199
;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 20, 2012 6:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
[ img ]
[ img ]
[ img ]
Клен 2.450 кг,фатен од мајстор Баки на мал Ујка-портокалово црвен. ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 25, 2012 9:25 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON 1683
[ img ]
By kircas at 2012-02-25
[ img ]
By kircas at 2012-02-25
[ img ]
By kircas at 2012-02-25
Klenot e faten na moj vobler domasna izrabotka, alumiska sema , tezok e 1350 gr

[ img ]
By kircas at 2012-02-22


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 19, 2012 4:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
http://orceoki.snimka.bg/fishing/razono ... 4.26905549

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 19, 2012 5:25 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
мала помош
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 25, 2012 7:48 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
[ img ]

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 28, 2012 6:25 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Темата ја расчистив.Останува само за фотографии.Не е лошо кај секоја фотографија да се напише и на што е фатена дадената риба.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 27, 2012 9:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ovde samo sliki i informacii - ako saka ribolovecot da gi dade.
Muabetite vo drugite temi.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КЛЕН 2012
ТемаИспратеноCOLON Сре Maј 30, 2012 7:57 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
http://media.snimka.bg/s1/0427/02709814 ... pg?r=0[url][/url]
Клен од Мавровско фатен на џигер на 5м .дубина и на подвижна тапа 5 гр.а за тежината проценете сами Поздрав ОКИ-РИБАР .БИСТРО..

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum