www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Пет. Јан. 27, 2017 11:43 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
Страшни се воблериве :shock: јас имам неколку ама гледам дека човекот ја усовршил до бескрај работата


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Пет. Јан. 27, 2017 12:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 12:47 am
Мислења: 1206
Локација: Аеродром
Stvarno e mnogu dobar na izgled a i site gi falat, edvaj cekam Mavrovsko da se odmrzne.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Сре. Maр. 08, 2017 8:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Dojde novata tura od NIK vobleri za morski ribolov.
Krupnicki vobleri za krupnicka riba.
Fotografiive ne mozat da ja dolovat ubavinata na ovie vobleri, vo zivo se uste policni.
Za toa kako rabotat - nemam zborovi.

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Сре. Maр. 08, 2017 10:17 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Вто. Ное. 20, 2012 7:24 am
Мислења: 739
Јапонциве вода да му носат на Ник, изворска. :) Следни фотографии од овие, меѓу заби кај некоја тетка туна Сале :)

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Сре. Maр. 08, 2017 11:28 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
NE za tuna ne se ama nekoja Zubatice ili barakuda ili brancin - sekako....

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Чет. Maр. 09, 2017 4:40 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
Да ти е жал да ги фрлаш...како се изработено,секоја чест!!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Пет. Сеп. 22, 2017 7:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Nik e majstor...

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Саб. Сеп. 23, 2017 9:48 am 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Јан. 26, 2012 7:33 pm
Мислења: 2858
saso Напиша:
Nik e majstor...

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

izlozba...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратено: Сре. Ное. 28, 2018 2:59 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Bidejki poveketo od slikite gi nema, mora da se stavi nekoja nova.
Edno od remek delata na NIK
Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron