www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

Shimano Kariki Braid
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=69&t=6554
Страна 11

АвторCOLON  limun75 [ Чет Дек 01, 2016 6:03 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Shimano Kariki Braid

АтачментиCOLON
FB_IMG_1480564368513.jpg
Ново од шимано,8 нити јапонска плетеница,со нова технологија S-EBT( shimano body tecnology).
Останува да се проба.

Страна 11 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/