www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 4:37 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 10, 2012 9:14 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8352
ЛокацијаCOLON Skopje
nema fazla. ova e potrosen materijal.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 10, 2012 9:15 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
ok sefe idemo dalje :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 02, 2012 10:05 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8352
ЛокацијаCOLON Skopje
dobra trokuka

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 02, 2012 10:23 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
saso НапишиCOLON
najgolemite bea 1/0 no bi ti zavrsile rabota bidejki se prilicno golemi.
Za vobler se odlicni.za kasika sepak bi zemal 7556 X4

[ img ]

Ili uste podobro , VMC 7556 Ti x3 nameneti za morski ribolov . ..

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 17, 2014 10:24 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
Моментално да не има негде кај нас Owner да се најде? Јас вчера бев во Рибарски Приказни и видов Mustad, солидни трокуки за мала пара. Ако не најдам Owner, ќе земам од овие.

Поздрав

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 17, 2014 10:30 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 15, 2012 2:52 pm
МислењаCOLON 64
Sara Sport , bitpazar, kaj niv imas se od Owner jadici. :ok_ok:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 17, 2014 10:36 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
Фала Раде, уште денес ќе одам да видам што има ;)

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Trokraki jadici
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 17, 2014 10:54 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
owner i wmc ti se prav izbor,,, ;) ;)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum