www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 03, 2020 9:33 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 17, 2011 1:04 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
еве една болна и смешна случка на полицаец кој изгледа е болен по риболов па во униформа си лови ама...

_________________
...?


Последна промена од 1 на PERUN, променето е 0 пати

Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 17, 2011 8:45 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Хахахаха добри се мајсторите :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 18, 2011 11:00 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Баш добро му стои, како панкер е :lol: :lol:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 14, 2011 2:47 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje

_________________
...?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 14, 2011 2:35 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
еве една болна и смешна случка на полицаец кој изгледа е болен по риболов па во униформа си лови ама...

И кај нас имаше еден таков случај.....
http://www.vecer.com.mk/?ItemID=8174B16 ... A7CB235A8D

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 10:00 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum