www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 5:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 204 205 206 207 208 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 06, 2017 11:01 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Добре дојде Владо и Бистро ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 06, 2017 11:14 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
:shake_hand:
Добредојде во семејството Смок

Напиши малце каде и што ловиш за подобро да те запознаеме


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 06, 2017 11:58 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Ное 05, 2017 12:33 am
МислењаCOLON 13
ЛокацијаCOLON Skopje
Pretezno lovam na ezera karas,crvenoperka,kostrez, i uspat frlam dubinci za krap. Odam na tikvesko,mladost velesko,mavrovsko a najcesto skoro sekoj vikend odam na smilkovsko i bujkovci kaj rafinerija. Znam i bar ednas godisno da odam vikend vo srbija na vlasinsko i ezero knic blizu do Kragujevac.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 06, 2017 3:41 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 9:32 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Jул 05, 2018 12:50 pm
МислењаCOLON 35
Блажо - ептен почетник. Син ми ме натера сега на 40 години да одам по риби. И сега ми е мака како не почнав порано, али никад није касно. До сега сум бил 5 пати од кој 4 пати успешно, еднаш ме еба црнецот, ама не сум јас крив, никој не ми кажа дека кога дува ветар не се оди по риби. :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 9:44 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Па ти си добар бе...има некои 0д 5 пати 4 со црнецот завршуваат :lol: и тоа без ветер ...Добредојде


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 10:31 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Dobre dojde vo ribarskiot zivot. :fishing: :fishing: :fishing: :fishing:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 10:53 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Jул 05, 2018 12:50 pm
МислењаCOLON 35
Ама па јас не одам со таквото во раце. Прво малку испитувам се распрашувам, читам по форуми гледам youtube итн...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 11:34 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде на новите КОЛЕГИ


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 20, 2018 7:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Нови колеги Добредојдовте, читајте го форумот, почитувајте ги правилата и бидете активни. Бистро и рибарски поздрав :thumbs_up:

_________________
Рибар 2011


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 204 205 206 207 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum