www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 26, 2021 4:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 203 204 205 206 207 208 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 25, 2017 7:12 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
dobredojdovte i welcome na site novi chlenovi,osekajte se kako doma :mrgreen:
pozzzzz i bistro :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 26, 2017 12:38 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде Boban Sokolov od Skopje, zenet, dve kerki od ljubov itn ....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 28, 2017 9:33 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Сре Maј 24, 2017 1:07 am
МислењаCOLON 3
ЛокацијаCOLON Skopje
Stefan Dimitrov od Skopje,20 godini student


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 28, 2017 9:55 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде во семејството Стефан
  • П.С.
    Овде школо не ти важи туку кажувај каде и што ловиш


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 29, 2017 7:42 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Сеп 30, 2015 12:24 am
МислењаCOLON 18
Bobi_Brada НапишиCOLON
Добредојде во семејството Стефан
  • П.С.
    Овде школо не ти важи туку кажувај каде и што ловиш
Лови на многу места,ама не фаќа ништо :D :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 30, 2017 12:50 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Сеп 26, 2017 7:42 pm
МислењаCOLON 10
ЛокацијаCOLON Прилеп
Здраво на сите.Имам 20 години и рибар сум од 2003 година кога имав 6 години (доказ имате на аватарот) и татко ми ме научи да ловам со директна трска. Омилено место ми е Расимбегов мост на Црна река, и омилен начин за риболов ми е спининг.

_________________
Никогаш нема да бидиш толку фраер колку јас на аватаров


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 30, 2017 2:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде другар....Има доволно на форумот за спин,прочитај,прашај се што те интересира :fishing:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 03, 2017 10:38 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде Божо


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 03, 2017 10:47 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
:shake_hand: Добредојде Божо


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 06, 2017 10:42 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Ное 05, 2017 12:33 am
МислењаCOLON 13
ЛокацијаCOLON Skopje
Zdravo drustvo jas sum Vlado od Skopje imam 30 god. Prenosnikot na ribarenjeto (zaraza) e kriv mojot tatko :D Se nadevam da ubava druzba i razmenuvanje na ribolovni iskustva .Bistro :lepi:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 203 204 205 206 207 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum