www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 7:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 202 203 204 205 206 ELLIPSIS 208 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 16, 2017 4:42 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maр 07, 2016 6:05 pm
МислењаCOLON 7
ЛокацијаCOLON Охрид
Здраво дечки :D Стефан од Охрид овде, тазе женат (уште жена ми не ме бркаТ од дома), рибаче од мали години ама од пред две години и јас забегав по мајсторлуков :D Ги разгледав темите на форумов, и машала браво доста има, луѓето се супер и баш ми ем драго ем мило :)

Ајде па се гледаме, се дружиме! Бистро!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 16, 2017 5:04 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде меѓу забеганите колега,отвори си душата тука и релаксирај се :) Кажи ладе ловиш претежно,на езеро по дрим....

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 16, 2017 5:19 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Ај добредојде xen0mk. :shake_hand:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 16, 2017 5:27 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Добар потпис ми се допаѓа :thumbs_up:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 17, 2017 10:03 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
:shake_hand: Добредојде xen0mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Maр 18, 2017 1:18 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maр 07, 2016 6:05 pm
МислењаCOLON 7
ЛокацијаCOLON Охрид
limun75 НапишиCOLON
Добредојде меѓу забеганите колега,отвори си душата тука и релаксирај се :) Кажи ладе ловиш претежно,на езеро по дрим....

Поздрав limun75 ;) па претежно на Охридско, чат пат на Дрим, и сега планирам малце на подалечни локации да почнам, накај Маврово, Шпиље, Треска можеби, или пак Крушево, зависи од периодот :D

Претежно на крапскиот бев навлачен... ама решив и јас да не ја тупам и да префрлам малце на спин хаха :D
Boris НапишиCOLON
Добар потпис ми се допаѓа :thumbs_up:
Борис, тие што одеа на крап зимава во каналот студенчишта јасно им е зошто е потписот :) Одредени групи на луѓе пробуваа да убедуваат дека „мушичареле“ за крап со трокуки јадици :lollol: ... а уствари мајка му плакаа на крапот со канџи... гледам и Лепи е член овде, тој баш снимаше со камерчето под вода, скоро да немаше крап не подзакачен од канџа.... да биде појасно... навечер после 10 часот... седам јас и уште двајца со нормална опрема за крап тапа или дубинско... и имаш уште 30 души со канџи..... и уште ни се подсмеваа демек ние будали сме шо спортски си ловевме по правила и прописи... и дојдовме до скоро блиски сусрет со еден „мушарџија“ и да ти кажам право ми се одмили... пошто одам да се релаксирам, дружам и убаво да си поминам, а не да се расправам со глупи луѓе ... зато сега малце во дивина :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 24, 2017 8:54 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
Dobredojde xenOmk.
Ti posakuvam mnogu uspesni ribolovni denovi,mnogu sliki,reportazi i spodeleni iskustva na forumov.
:shake_hand: :shake_hand: :shake_hand:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 25, 2017 9:28 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Сре Maј 24, 2017 6:56 am
МислењаCOLON 4
Boban Sokolov od Skopje, zenet, dve kerki od ljubov itn itn :D Poradi prmalku vreme za ribolov i slobodno vreme so familija od skoro i vikendash vo mojata vecna ljubov Mavrovo pa vo slednive godini se nadevam i mnogu pocesto aktiven na Mavrovsko. Bistro


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 25, 2017 11:46 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Dobro dojde kolega.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 25, 2017 6:43 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Добро дојде колега .... :lepi:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 202 203 204 205 206 ELLIPSIS 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum