www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 21, 2020 4:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Pozdrav drugari
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 26, 2019 6:27 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Пон Maј 20, 2019 5:29 pm
МислењаCOLON 8
Zdravo decki, posto sum nov, obekavam deka nema mnogu da galamam...Im blagodaram na administratorite sto me vklucija na forumot
posto gleam ima dobra druzba, a ima i korisni soveti od sto moze dosta raboti da se naucat.Inace sto se tice pecanje, nesto u zadnje vreme se zaraziv so spin
pa taka od merak pocnav so spin 10-20gr akcija i u Pcinja da frlam vobleri, mada do sega realno nisto nema udreno. :)))) KE BIDE, ali mozda na druga lokacija :)))


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pozdrav drugari
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 27, 2019 7:38 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11612
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде :lepi:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pozdrav drugari
ТемаИспратеноCOLON Сре Maј 29, 2019 8:41 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде Филипчо


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pozdrav drugari
ТемаИспратеноCOLON Сре Maј 29, 2019 9:28 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Пон Maј 20, 2019 5:29 pm
МислењаCOLON 8
Добро ве најдов....Се сеќавам на тој лик од Youtube што вади ѕверови на Демир Капија...Браво !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum