www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 202, 203, 204, 205, 206
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пон. Ное. 06, 2017 11:01 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
Добре дојде Владо и Бистро ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пон. Ное. 06, 2017 11:14 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maј. 24, 2012 11:03 am
Мислења: 2323
Локација: Скопје
:shake_hand:
Добредојде во семејството Смок

Напиши малце каде и што ловиш за подобро да те запознаеме

_________________


Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пон. Ное. 06, 2017 11:58 am 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Нед. Ное. 05, 2017 12:33 am
Мислења: 13
Локација: Skopje
Pretezno lovam na ezera karas,crvenoperka,kostrez, i uspat frlam dubinci za krap. Odam na tikvesko,mladost velesko,mavrovsko a najcesto skoro sekoj vikend odam na smilkovsko i bujkovci kaj rafinerija. Znam i bar ednas godisno da odam vikend vo srbija na vlasinsko i ezero knic blizu do Kragujevac.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пон. Ное. 06, 2017 3:41 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
Добредојде


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 06, 2018 9:32 am 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Jул. 05, 2018 12:50 pm
Мислења: 35
Блажо - ептен почетник. Син ми ме натера сега на 40 години да одам по риби. И сега ми е мака како не почнав порано, али никад није касно. До сега сум бил 5 пати од кој 4 пати успешно, еднаш ме еба црнецот, ама не сум јас крив, никој не ми кажа дека кога дува ветар не се оди по риби. :lollol:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 06, 2018 9:44 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
Па ти си добар бе...има некои 0д 5 пати 4 со црнецот завршуваат :lol: и тоа без ветер ...Добредојде


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 06, 2018 10:31 am 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Нед. Jул. 10, 2011 1:06 pm
Мислења: 5837
Dobre dojde vo ribarskiot zivot. :fishing: :fishing: :fishing: :fishing:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 06, 2018 10:53 am 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Jул. 05, 2018 12:50 pm
Мислења: 35
Ама па јас не одам со таквото во раце. Прво малку испитувам се распрашувам, читам по форуми гледам youtube итн...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 06, 2018 11:34 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maј. 24, 2012 11:03 am
Мислења: 2323
Локација: Скопје
Добредојде на новите КОЛЕГИ

_________________


Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Претставување
ТемаИспратено: Пет. Jул. 20, 2018 7:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Сре. Дек. 07, 2011 4:20 pm
Мислења: 173
Локација: Skopje,chento
Нови колеги Добредојдовте, читајте го форумот, почитувајте ги правилата и бидете активни. Бистро и рибарски поздрав :thumbs_up:

_________________
Велико црв велико риба - мало црв мало риба :)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 202, 203, 204, 205, 206

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron