www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

Подарувам кепчиња
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=61&t=7016
Страна 11

АвторCOLON  vasil [ Нед Дек 16, 2018 9:07 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Подарувам кепчиња

[ img ]

Подарувам две кепчиња на колеги кои практикуваат мушичарски риболов
Немат никакви оштетувања, при прва прилика ќе бидат донесени во Скопје
Се надевам дека ќе им се добредојдени на двајца колеги :fishing:

АвторCOLON  FisherKing [ Нед Дек 16, 2018 9:22 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

Jas bi sakal edno ako moze :lepi:
Crnoto :lepi:

АвторCOLON  limun75 [ Нед Дек 16, 2018 9:33 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

И јас другото чика Василе

АвторCOLON  vasil [ Нед Дек 16, 2018 9:41 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

За Вас се, ако некој доаѓа во Софија нека ме побара, ако не кога ќе дојдам во Скопје ќе ви ги донесам

АвторCOLON  Филип [ Нед Дек 16, 2018 9:57 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

Чоекот поклонува мушичарски кепчиња на мушичари, вие сте спинерџии, ви требаат со подугачки рачки :)

Мене не ми требаат, ама тоа дрвеното би изгледало убаво во канцеларија на Рибар, закачено на ѕид. Секако е многу непрактично за риболов и носење на грб.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

АвторCOLON  FisherKing [ Нед Дек 16, 2018 10:07 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

Se premame za musicari.

АвторCOLON  limun75 [ Нед Дек 16, 2018 10:11 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.

АвторCOLON  vasil [ Нед Дек 16, 2018 10:39 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

За мене темата е завршена, може да се заклучи

АвторCOLON  limun75 [ Нед Дек 16, 2018 11:11 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

Благодарам :)

АвторCOLON  Филип [ Пон Дек 17, 2018 8:56 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Подарувам кепчиња

limun75 НапишиCOLON
И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.
Доволно е да мислиш на мене, ако ме гледаш, ќе збудалиш :D

Страна 11 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/