www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 4:23 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 9:05 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Podaruvam edna maicka vo gol XL od Zdruzenieto Badar na prviot sto ke posaka

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 10:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Od Badar nikoj ne ja saka ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 27, 2017 8:34 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Postoi li ova zdruzenie uste.

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 27, 2017 8:44 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Тешко дека постои

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 27, 2017 11:52 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Оваа е убава за во прва помош за во кола, ако останеш нешто квар на пат да си ја облечеш за поголема видливост кон другите учесници во сообраќајот


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 27, 2017 1:06 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Сале некоја со лого fake taxi да не имаш? :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka Badar
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 27, 2017 1:18 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
За мене една со неколку X-a
ПС. бојата да е трула вишња ама зелена :mrgreen:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum