www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 1:49 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 9:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

Подарувам две кепчиња на колеги кои практикуваат мушичарски риболов
Немат никакви оштетувања, при прва прилика ќе бидат донесени во Скопје
Се надевам дека ќе им се добредојдени на двајца колеги :fishing:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 9:22 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Jas bi sakal edno ako moze :lepi:
Crnoto :lepi:

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 9:33 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
И јас другото чика Василе

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 9:41 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
За Вас се, ако некој доаѓа во Софија нека ме побара, ако не кога ќе дојдам во Скопје ќе ви ги донесам


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 9:57 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Чоекот поклонува мушичарски кепчиња на мушичари, вие сте спинерџии, ви требаат со подугачки рачки :)

Мене не ми требаат, ама тоа дрвеното би изгледало убаво во канцеларија на Рибар, закачено на ѕид. Секако е многу непрактично за риболов и носење на грб.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 10:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Se premame za musicari.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 10:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 10:39 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
За мене темата е завршена, може да се заклучи


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 11:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Благодарам :)

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 17, 2018 8:56 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
limun75 НапишиCOLON
И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.
Доволно е да мислиш на мене, ако ме гледаш, ќе збудалиш :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum