www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 8:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 17, 2017 10:05 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Podaruvam tri blanko vobleri na prviot sto ke se prijavi vo temava. Voblerive se blanko i nameneti se za nekoj koj saka sam da si gi ofarba i izlakira. Toa ke mu bide i edinstvenata obvrska na toj sto ke gi zeme. Da gi ofarba i da gi stavi vo temava za da gi vidime.

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 18, 2017 12:31 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Може јас

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 18, 2017 9:28 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Дај ги на некој спинерџија :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 18, 2017 10:16 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Абе има слика од тебе да ставам на нив,да се плаши рибата :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 18, 2017 4:34 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
jas :P

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 18, 2017 9:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
I Limun i Aki ke dobijat.
Ako saka i nekoj drug neka kaze

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 19, 2017 1:09 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:
Секој кажан збор е малку за големината на срцето на Председателот.
Читам по Фејсбуци како здружениево имало лични интереси :lollol: :lollol: :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 19, 2017 1:21 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Само кај да најдам холограмски очи за бовлериве...се продаваат кај нас негде?

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 19, 2017 9:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ke ti dadam i oci.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam tri blanko vobleri
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 19, 2017 9:41 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
saso НапишиCOLON
Ke ti dadam i oci.
:D

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum