www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 9:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 3:52 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
За оние што врзуваат мушички на форумов им поклонувам дрва на кој има издлабено дупки за разни намени(кутивчиња,јадици,тунгстени....)
Изработени се од квалитетни дрва(орев,даб и бреза) и заштитени со лак.
Кој сака нека се пише на списоков.
Среќна Нова Година
[ img ]

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 5:13 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 27, 2010 1:06 pm
МислењаCOLON 52
edno kockasto i edno pravoagolnesto ke ve molam! :~~

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 5:16 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Jas sakam da mi izdlabis kutiicki za vobleri. :P
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 5:20 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
saso НапишиCOLON
Jas sakam da mi izdlabis kutiicki za vobleri. :P
[ img ]kaj ke najde tgolku materijal :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 5:48 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
Можеби Илија личи на Дедо Мраз..нека се снајде :D :D

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 6:23 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
marjan НапишиCOLON
edno kockasto i edno pravoagolnesto ke ve molam! :~~
Prvo da vidam musici napraveni od tebe. 8-)

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 6:24 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
saso НапишиCOLON
Jas sakam da mi izdlabis kutiicki za vobleri. :P
[ img ]
Vakvi vidov vo Nis.
Poevtini se tamu. :mrgreen:

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 26, 2013 6:31 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
pa jas zemav od Nis dve kutii.
Ova ti e zadacka koga ke najdes nekoja talpa i resis da napravis nekoja kutija za tebe pa uz pat da napravis i nesto za mene.
Inaku stvarno sakam edna vakva golema kutija no i znam koj ke mi ja napravi.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum