www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 8:42 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 11:27 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
Spomna Alan Ford-ovi?

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 12:05 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
МислењаCOLON 146
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje
сакаш ?

_________________
"FILLET & RELEASE CLUB"


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 12:22 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
PERUN НапишиCOLON
Филип НапишиCOLON
Па мене сигурно ќе ми се најде повеќе од тебе ;) Амури не собира во неа :D
e filipe fati-pusti so korpa na voda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobra reklama.
За караши ми е :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 3:46 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
Cyco Dule НапишиCOLON
сакаш ?
Site :lol:

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 4:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
МислењаCOLON 146
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje
сите и мистер но ако сакаш има

_________________
"FILLET & RELEASE CLUB"


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 5:46 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
Dylan Dog slucajo da ne imas nekoj broj?
Ovie drugite se moj ( Alan i Mister No) :yahoo:
Denes glasam za tebe.

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 24, 2013 6:28 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
МислењаCOLON 146
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje
се наоѓа и Дилан , абе брат земи торби и дојди сите ќе ти ги дадам а ти после прави селекција :foottap:

_________________
"FILLET & RELEASE CLUB"


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 25, 2013 10:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 02, 2011 12:02 am
МислењаCOLON 109
ЛокацијаCOLON Skopje
Чизмите (бр. 5) дали отшетаа или се уште во подрум, заинтересиран сум за нив.
Поздрав

_________________
На Вардар рипчиња мали, фрли вади-пржи јади


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 26, 2013 8:09 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
МислењаCOLON 146
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje
уште се тука

_________________
"FILLET & RELEASE CLUB"


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 5:17 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON 190
sinokja mi stignaa cizmite i futrolata od DULE uste ednas BLAGODARAM
:bravo: :bravo: :bravo:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum