www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 9:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
[ img ]

Подарувам две кепчиња на колеги кои практикуваат мушичарски риболов
Немат никакви оштетувања, при прва прилика ќе бидат донесени во Скопје
Се надевам дека ќе им се добредојдени на двајца колеги :fishing:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 9:22 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON1119
ЛокацијаCOLONАеродром
Jas bi sakal edno ako moze :lepi:
Crnoto :lepi:

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 9:33 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
И јас другото чика Василе

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 9:41 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
За Вас се, ако некој доаѓа во Софија нека ме побара, ако не кога ќе дојдам во Скопје ќе ви ги донесам


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 9:57 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Чоекот поклонува мушичарски кепчиња на мушичари, вие сте спинерџии, ви требаат со подугачки рачки :)

Мене не ми требаат, ама тоа дрвеното би изгледало убаво во канцеларија на Рибар, закачено на ѕид. Секако е многу непрактично за риболов и носење на грб.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 10:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON1119
ЛокацијаCOLONАеродром
Se premame za musicari.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 10:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 10:39 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
За мене темата е завршена, може да се заклучи


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 16, 2018 11:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Благодарам :)

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Подарувам кепчиња
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 17, 2018 8:56 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
limun75 НапишиCOLON
И јас исто така,така да ке ми треба...а за на ѕид стави слика твоја,да ти се дивиме на паметот.
Доволно е да мислиш на мене, ако ме гледаш, ќе збудалиш :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum