www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 08, 2020 1:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Sportex i Red Arc
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 11, 2016 9:09 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON 946
ЛокацијаCOLON Skopje
Se prodava spin trska Sportex Kev spin 300cm 35gramec made in Germany so fuji oprema vo nego, popoznata kako sportexot na Kompir :).Trskata e vo odlicna sostojba. Cena 120 eura
Mashinka Red Arc 30, nova, so rezervna spulna. Cena 4000 den.
Oglasot e od usluzen karakter, za detali okolu proizvodite ke go kontaktirate Toshe na 071 243 826.
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sportex i Red Arc
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 15, 2016 10:00 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON 946
ЛокацијаCOLON Skopje
Kluc :lepi:

_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum