www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 08, 2020 1:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Продавам монофил Shimano Technium
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 05, 2015 7:57 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Aпр 23, 2013 10:40 pm
МислењаCOLON 166
Продавам монофил Shimano Technium 0.33 1074 метри. Цена 2000 ден.

[ img ]

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Продавам монофил Shimano Technium
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 08, 2015 12:24 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Aпр 23, 2013 10:40 pm
МислењаCOLON 166
Продадено, може да се заклучи.

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum