www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 6:07 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 10:16 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Број 1

Evergreen spinmove shad - нов
[ img ]
[ img ]
[ img ]
http://deluxe-fishing.de/evergreen-spin ... rers_id=15

500 денари


Број 2

Cormoran ME-RA Shad - нов
[ img ]
http://www.angelgeraete-bode.de/CORMORA ... ME-RA-Shad
Одлична работа, прекршување и одблесок под вода. Добар за штука и сом. Воблерот е нов и воошто не фрлан во вода, јас имам неколку вакви затоа го продавам.

500 денари

Број 3 - штука сет

[ img ]

500 денари


Број 4 - Акција - Мешана скара

Storm Wiggle Wart - Tequila Glow (Нов)
[ img ]
+
Salmo BOXER SUPER DEEP RUNNER (Нов)
[ img ]
+ две ујки
+ друга мешана скара (на еден два треба да им се сменат трокуките, Фишерман, двата Драган Дражо се нови, другите користени)

[ img ]

12 воблери 1000-че


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 3:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Boris, daj ujkite 2ce da ti gi kupam site. Napraj eden komplet, pisi cena i zatvori go toj oglas :D

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 5:29 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Тој е комплетот земи или остави, ако ги делам ќе ти кажам


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 6:24 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Сет брoј 4(мешaнa скaрa) резервирaн!!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 6:29 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Ти ако зимаш имаш гратис уште 5,6,7,8 варки изненаџење ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 6:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Prviot za mene

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 6:32 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Зa мене се.Тие грaтисoт кaкo пoклoн зa свaдбa ке му дoјдaт :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 15, 2015 6:36 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Договорено број 1 и број 4 продадено.

Остануват број 2 и број 3


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Нед Jул 19, 2015 3:37 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Штука сетот за мене ...

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблери
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 20, 2015 12:24 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
:shake_hand: за тебе и гратис следува


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum