www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 25, 2020 6:03 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 9:28 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON 388
ЛокацијаCOLON Свети Николе
ajde i za mene 5

_________________
КД електроника.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 2:45 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aвг 05, 2013 12:30 pm
МислењаCOLON 108
ЛокацијаCOLON Skopje - Kisela Voda - Karpos 1
za mene 5 kom. neka se najdat :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 3:24 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
јас би земал 3 комада

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 4:07 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
Ете го минимумот од 30, Јане кажувај како да пуштаме пари...

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 5:10 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
I jas sakam 2 komada


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 25, 2015 5:58 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
naracani se 30 kom

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 26, 2015 4:03 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Aпр 23, 2013 10:40 pm
МислењаCOLON 166
Каде и на кого треба да се плати и каде и кога можат да се подигнат?

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 13, 2015 11:42 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Jane me interesira dali Spagam i jas vo spisokot deka po broenjevo so moite e 32??


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 13, 2015 1:08 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
dzver НапишиCOLON
Jane me interesira dali Spagam i jas vo spisokot deka po broenjevo so moite e 32??
и кога да ги очекуваме, начин на плаќање..фала

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sakovi
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 13, 2015 2:03 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 15, 2012 10:56 am
МислењаCOLON 716
3 komada za mene.

_________________
И нај лукавите риби гладта ги носи на јадица.

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum