www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

Продавам шоклидер
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=59&t=5054
Страна 12

АвторCOLON  Dimitar [ Чет Aвг 14, 2014 11:19 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Продавам шоклидер

Шок лидер Климакс од линкот нов-600ден
http://fishbg.org/-44/climax-surf-line-220m.html

АвторCOLON  ТафТабиТ [ Чет Aвг 14, 2014 11:35 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

Dimenzija I dolzina ?

АвторCOLON  Dimitar [ Чет Aвг 14, 2014 11:39 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

Ејј..Да бе брат..

Должина 220метри,дебелина првите 20метри се 0,58 а после мисалам дека беше до 0,25мм..

Час ке пишам точно.

АвторCOLON  ТафТабиТ [ Чет Aвг 14, 2014 11:41 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

:thumbs_up:

АвторCOLON  Dimitar [ Чет Aвг 14, 2014 11:43 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

Лажам!! Не е 0,25... или 0,26мм или 0,28мм :mrgreen:

АвторCOLON  vasil [ Чет Aвг 14, 2014 11:49 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

Ова не е шок лидер !

АвторCOLON  Dimitar [ Чет Aвг 14, 2014 11:52 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

vasil НапишиCOLON
Ова не е шок лидер !
Точно!
Не знам зошто го огласив така,ама од линкот се гледа што е и доста е коментирано овде за што служи.Патем и во продавницата од линкот го имаат крстено така.

АвторCOLON  Keltan [ Чет Aвг 14, 2014 12:48 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

vasil НапишиCOLON
Ова не е шок лидер !
I , sto e ?

АвторCOLON  pepicarp01 [ Чет Aвг 14, 2014 3:22 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

surf konec

АвторCOLON  Dimitar [ Чет Aвг 14, 2014 3:36 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Продавам шоклидер

Да поточно е сурфконец,но го користат и доста крапџии за спод,јас го продавам бидејки ми стигна плетеница од 300метри која ја користа за содот,па ова ми е вишок џабе фака прашина по гаража.

Страна 12 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/