www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 5:31 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Masinka (orsa) YUMOSHI
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2019 4:14 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 8:06 pm
МислењаCOLON 219
ЛокацијаCOLON Битола
Se prodava nova ( voopsto ne koristena) masinka YUMOSHI za ribolov, golemina 5000.
Masinkata e so baitrunner i 11 lageri.

http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3367219

_________________
Фрли рипче, фати Крапче....


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum