www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Продавам Prologic C3 3.60 3lb i 2.75lb
ТемаИспратено: Пон. Дек. 03, 2018 3:07 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Чет. Дек. 12, 2013 5:17 pm
Мислења: 226
Локација: Скопје
Трските се 3lb i 2.75lb,одлично сочувани,со нив доаѓа и оригинална футрола
цена за двете трски 8.000 денари

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Слика

Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron