www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Kupuvam Tomos automatik
ТемаИспратено: Чет. Jул. 19, 2018 7:02 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Kupuvam Tomos automatik vo dobra sostojba so dokumenti.

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Kupuvam Tomos automatik
ТемаИспратено: Саб. Jул. 21, 2018 11:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
thank you
kluc - kupeno

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: