www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Феб 21, 2024 2:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLONСаб Сеп 17, 2016 6:59 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Edno brancinche sto go spremivme za vikendov

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 19, 2016 4:20 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Рецепт Претседниче, рецепт


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 19, 2016 8:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
За жал не го запамтив името на рибата али беше перфектна

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2016 9:12 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПон Aвг 22, 2011 9:47 pm
МислењаCOLON130
ТафТабиТ НапишиCOLON
За жал не го запамтив името на рибата али беше перфектна
Tafta,mi lici na Barbun,po grcki.
Stvarno fkusni ripki.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2016 9:40 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
многу беше долго името ... сигурно 15 букви :hit_head: ама беше топ вкусна :D :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum