www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 25, 2021 6:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 17, 2016 6:59 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Edno brancinche sto go spremivme za vikendov

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 19, 2016 4:20 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Рецепт Претседниче, рецепт


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 19, 2016 8:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
За жал не го запамтив името на рибата али беше перфектна

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 20, 2016 9:12 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Aвг 22, 2011 9:47 pm
МислењаCOLON 130
ТафТабиТ НапишиCOLON
За жал не го запамтив името на рибата али беше перфектна
Tafta,mi lici na Barbun,po grcki.
Stvarno fkusni ripki.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Morski specijaliteti
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 20, 2016 9:40 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
многу беше долго името ... сигурно 15 букви :hit_head: ама беше топ вкусна :D :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum