www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 21, 2019 1:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 02, 2015 4:57 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Се измориле од вадење силни крапови ! :lollol:
ПС. едниов ми заличува на еден од колегите , случајно де :tafta:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 02, 2015 5:10 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Да ист стил на спиење имаат, ја еднаш го начекав слично вака со мешето на Подлес, само не беше на земја, туку на кревет :lollol:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 02, 2015 8:38 pm 
Отсутен
Wannabe Модератор

РегистриранCOLON Саб Ное 12, 2011 4:15 pm
МислењаCOLON 327
ЛокацијаCOLON Skopje
vasil НапишиCOLON
[ img ]
:eatdrink:
Ги барам упорно шишињата на сликава, ама неможам да ги најдам :D :D

_________________
Независен кандидат за модератор


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 02, 2015 11:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Fiksna НапишиCOLON
Ги барам упорно шишињата на сликава, ама неможам да ги најдам :D :D
vasil НапишиCOLON
Се измориле од вадење силни крапови ! :lollol:
Колега очигледно си го пропуштил овој пост :ok_ok:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 25, 2016 11:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 25, 2016 11:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 25, 2016 11:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 25, 2016 11:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 20, 2017 10:25 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum