www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maј 24, 2019 3:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 02, 2018 10:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Да споделиме дел од омилените фотографии во риболовната 2018та година . Не е битно која риба и која техника на риболов .
[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 04, 2018 8:00 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2225
ЛокацијаCOLON Скопје
[ img ]

Нај ЛУДИОТ риболов во 2018 година, а најверојатно и во мојата долгогодишна риболовна кариера

_________________


[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 05, 2018 9:38 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11596
ЛокацијаCOLON Скопје
[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 06, 2018 12:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 354
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Демир Каписка клисура... [ img ]

Послато са E560 уз помоћ Тапатока

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 07, 2018 12:16 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
[ img ]

Најдобрата дружба на Рибар 2011...ЈАЗОВИР БИСТРИЦА

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 07, 2018 3:00 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Najdraga goli otok.
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 07, 2018 10:38 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
Џабе, не излезе сомот кумановац да го гепекува :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 19, 2018 10:26 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Maр 26, 2014 4:37 pm
МислењаCOLON 51
Imam poveke sliki so ulov ama sekako najdraga mi e ovaa, sin mi Neno na slikava ima samo 11 meseci :)
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 20, 2018 12:13 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Бранејќи ги боите на Македонија
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 20, 2018 2:42 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 219
ЛокацијаCOLON Скопје
Глобочица,моја омилена вода

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum