www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Oкт 20, 2020 1:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 28, 2019 9:44 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
Dragi moi forumdzhii ve pozdravuvam site,vi posakkuvam da uzhivate za mene vo najubaviot roibollov ovaa godina pretopen vo amaterskka reportazha,mnogu retkko bev na riba pa i retko spodeluvav no najdobroto sekogash za najdobrite forumzhii i mestoto kade zapochna sve !!!! Sekoe dobro sekomu i sekako biszrtrooooooo :)
Da neja dolzham ke ostavam zamene i ortakot videoto da govori a vie udobno smestetese i relax teleportirajtese so mislite i dushata na nashiot biser i najubavata reka na cel svet Reka Vardar !!!!!


_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 29, 2019 11:47 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Аии...ова авантура на оваа дестинација мевлам на душата ми дојде, Клисура Вардар спокој во Рибарството
Браво за споделувањето и за убавите риби :lepi:

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 30, 2019 11:56 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
А што да се каже
Браво Аки
Не запирлив си
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 29, 2020 11:34 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
vi blagodaram i drago mi e shto vi se dopadna,pozdrav i bistro !

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 04, 2020 10:01 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
Bravo Aki Legendo,so kompanjonot nasi Legendi.
Vardar,moja prva ljubav,nasiot Vardar,nasiot Ebro,uzivav 10 minuti,muziceto si go odbral samo za relaksacija.
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SEROTONIN HUNTER !
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 01, 2020 12:30 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 1:28 pm
МислењаCOLON 276
Боби вика браво...после 4 месеца Аки вика фала...си еба мајката форумов. ...а интересно место беше порано, пред суетите да ја уништат човечноста кај луѓето (ова нема врска со двајцата предходно спомнати...само сакав да дадам пример колку се посетува форумов)

_________________
Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum