www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 6:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 09, 2014 7:27 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
na 05.12 ima otvaranje nova prodavnica vo bg.

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]'
[ img ]'
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 09, 2014 7:34 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
Vakvi imame i kaj nas. :yahoo: :yahoo: :papa: :papa:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 09, 2014 7:44 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Vero, Tinex


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 09, 2014 8:09 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
ivanov НапишиCOLON
Vakvi imame i kaj nas. :yahoo: :yahoo: :papa: :papa:
Trebna ti e . .. . :hit_head:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 10:21 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Dobra prodavnica zastapnici se mislam za Hajabusa jadici od niv imam zimano po smesna cena mislam bea okolu 80den nasi pari.

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 10:42 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Затоа кај нас истите се 100-150 ;)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 10:52 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
A koj sega gi drzi Hayabusa kaj nas? Ednas zemav i bev mnogu zadovolen od niv.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 10:54 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
МакДам

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 11:10 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Ако не се лажам ова е на Free Time од Ужице. Некое време ги меркав некои нивни производи, ама никако да ми се погоди попатно. Сега веќе во Бг е подруго. :thumbs_up:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: nova prodavnica vo BG
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 10, 2014 11:32 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Филип НапишиCOLON
Затоа кај нас истите се 100-150 ;)
Jas pisav cena za krapski jadici,kaj nas se duplo,inaku ako se gleda po logoto satnuva zbor za free time od Uzice.

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum