www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 28, 2020 5:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 10 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 14, 2014 1:04 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Само што ни стигна на е-маил известувањето :)

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 16, 2014 11:00 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
:D кој ли ден ке биде за релаксација...

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 16, 2014 11:35 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Jун 18, 2012 10:22 am
МислењаCOLON 2221
ЛокацијаCOLON Skopje , Macedonia
ne e nesto uuuauuu saemov , ama za nasi uslovi e bonbona ;)

_________________
MATCH TEAM SV. STEFAN - OHRID


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 17, 2014 12:19 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Idam prviot i posledniot den...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 17, 2014 12:49 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 18, 2012 6:34 pm
МислењаCOLON 323
Dan planirat nekoj od mk organizirano da se ojt ???


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 26, 2014 11:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Sitnoooooooooo...... :crazy:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 27, 2014 12:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Jas izgleda ke se relaksiram vo cetvrtok.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 27, 2014 2:05 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Феб 28, 2013 11:22 pm
МислењаCOLON 652
za nas krapdziite nema odenje namerno ni go namesti kupot togas.

_________________
Shimano tribal realtree


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 27, 2014 8:12 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Јас и Zasov планираме во четврток на 10-ти да одиме. Да видам само како ќе биде, може ќе има 1-2 слободни места за од Штип кој ќе сака.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Саем за лов и риболов - НИШ 2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 27, 2014 10:06 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
solar НапишиCOLON
za nas krapdziite nema odenje namerno ni go namesti kupot togas.

Па фала богу за нас и нема нешто избор на саемов :?

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 10 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum