www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 6:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 09, 2015 4:49 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
http://formaxstore.com/images/products/ ... /13633.jpg
Daiwa kopci


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 13, 2015 11:56 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Во Формакс имате убави попусти за спин сетови, трски, орши, торби и мамци, кои мислам дека вреди да се погледнат. Исто и крапска и фидер опрема.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 13, 2015 3:36 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Не дa имa пoпусти,негo имa и избoр..Жaлнo штo е дaлеку.

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 13, 2015 7:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
dukjanot e apteka sreden chist skockano sve pod konec i prostrano,pregledno datie merak...
sigurno ima dobar popust i izbor ama toa e daleku e...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 14, 2015 12:40 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Што е денес ДАЛЕКО


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 14, 2015 12:42 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
17-to mesto na MK reprezentacija vo ribolov na krap :D

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 14, 2015 1:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Keltan НапишиCOLON
17-to mesto na MK reprezentacija vo ribolov na krap :D
:lollol: :lollol: :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 22, 2015 4:46 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 720
ЛокацијаCOLON Skopje
Го разгледував попустот на Формах и има доста машинки кои се со 30-40% попуст, тоа кај нас тешко некогаш да се случи и ние да имаме таков попуст во нашите риболовни продавници.
Во око ми западна Ryobi Naxo со попуст од 30% и цена 4200 денари или 68 евра, намалена од 97 евра.
http://formaxstore.com/product/naxo/11697/
Мислам дека цената со попустот е ок, уште да не ме зезнат за носење наваму.

Ако може ваше мислење дали вреди да се купува за тие пари. Ретко кој ја користи а има добри карактеристики плус цела метална. Мана е што нема резервна шпунла.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 22, 2015 5:27 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Ja imas kaj nas vo bistro bt ama ne znam koja e cena...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 23, 2015 3:06 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Феб 26, 2014 5:46 am
МислењаCOLON 96
naxoto a i proskyler nose se mn dobri samo proskylero sho beri nenormalno mn konec a i polesna za okolu 60-70 grama..
inache cenata na naxoto e mislam 6000 denari


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum