www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 25, 2021 6:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: francusko lepce
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Jул 05, 2018 12:50 pm
МислењаCOLON 35
реално не успеав да го направам лебот, не можам никаде да најдам некое си дурум брашно (така се вика брашното, дурум) не дека е некое специјално па да не се наога туку јас не успеав да најдам, јеби га велес ти е лимитиран со работи кој што не се специфични или секојдневни.

исто така да се надоврзам на постот на akiribar, и јас сум приметил дека големите кришки се каде каде подобри од оние малите бели коцкести. али ете, последен пат кога барав да купам од велес и од нив немаше, имаше само од белите мали коцкести т.е. последниве 2-3 недели нема а не само последниот пат.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum