www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 25, 2021 7:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 10, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
.....и по некоја бирка :eatdrink:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 10, 2018 11:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Временски треба се да ни е под конец.

А штом е така, под конец треба и да биде зигот и бирата и дружбата. :thumbs_up:

Едвај чекам. :fishing:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 11, 2018 1:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
Pomalku Birka oti na kraj Svirka :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 21, 2018 7:59 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 21, 2018 12:26 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Саб Jун 18, 2016 10:53 am
МислењаCOLON 1
[ img ]

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum