www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 4:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 12, 2019 1:38 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Саб Oкт 15, 2016 2:01 pm
МислењаCOLON 25
Фала FisherKing
Бев, уплатив, ама сега кога прерачунав сум утнал за 50 ден. Ќе ги надокнадам во уплатницата за дозвола ( ако не е проблем ).
Имам воблери од Saso и MIHALI и три лицитации со конци од Tasim, па би ги замолил сите да ги остават во Рибар од таму ќе ги подигнам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 16, 2019 1:15 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON 553
ЛокацијаCOLON Skopje
Da gi izvestam site sto gi dobija licitaciite za ,,beli crvi za SPIN'' , deka za podiganje na voblerite moze da me kontaktiraat na 075/277 404 ili na PP, i gi molam moderatorite za izvestuvanje za uplatite.

Pozdrav

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 17, 2019 5:02 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON 11
Uplateno 1550 za site 4 .Fox zig line,krapski olova carp sistem,kastmasteri i colmic x 5000 i jaxon premium .Moze se da se ostavi kaj kremenadla.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 17, 2019 9:10 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Сре Aвг 29, 2012 11:26 am
МислењаCOLON 9
denes e uplateno od moja strana vkupno za tri licitacii vo iznos od 1150,oo denari , pominav okolu 14 i 30 casot zatvoreno bese , ako moze kontakt telefon za polesno da se organizirame :lepi: BISTRO


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 18, 2019 9:40 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Тоше, денес после 11 твоите лицитирани предмети ќе бидат во канцеларија. Дечкото кој е таму се вика Владимир и може да го добиеш на 077/577-887

Едит: Примопредадено со Тоше :lepi:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 19, 2019 10:44 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Сре Aвг 29, 2012 11:26 am
МислењаCOLON 9
:lepi:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 20, 2019 8:07 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Уплатено денес, извинувам се каснењето.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 11, 2020 1:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Дајте му ги моите силиконци и џиг глави на Лимун. Треба да се кај вас у здружението.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 15, 2020 9:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Чим ги добијам ке ти ги пратам другар

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 17, 2020 10:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Dobro e. I posle godina dena se vazi.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum