www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Oкт 20, 2020 2:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 14, 2018 11:04 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Е кажи де што знаеш....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 14, 2018 1:22 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Ги фатиле демек близнаците...ке видоме дали до крај ке се истера работава,или пак ке биде повикај вујче,шура и остали помошници и ке ги пуштат ко ништо да не било...

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 18, 2018 8:52 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 11:00 am
МислењаCOLON 160
Treba Sega da otideme taa divogradba so ja imat naprsveno da ja zapalime da ne ostane traga od nea


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 18, 2018 2:13 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
па запалете ја шо му ја мислите


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Пон Aвг 12, 2019 7:28 pm
МислењаCOLON 2
Informacija za Mantovo so camec + fider, vredi li da se odi? Blagodaram


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum